242155382 102010372243761 378336383969124806 n

 

 

 

Шановний абітурієнт,

кафедра Образотворчого мистецтва та дизайну вітає тебе!

Ти шукаєш найкраще місце для навчання?

У тебе виникають питання?

5 питань на які у нас є відповіді:

 ЧОМУ САМЕ НАША КАФЕДРА?

 Міста майбутнього – креативні міста, де основними дійовими особами стануть митці (дизайнери, художники, архітектори), які будуть формувати нові обличчя мегаполісів.

Метою кафедри є впровадження в мистецьку практику інноваційних технологій у вирішенні творчих, теоретичних і практичних завдань.

Ми формуємо покоління тих, хто буде створювати актуальне художнє середовище міст майбутнього.

 

В основі концепції підготовки фахівців — комплексний міждисциплінарний підхід, що дозволяє сформувати професіонала, який працює на рівні продукування і втілення художніх ідей шляхом синтезу засобів виразності різних видів мистецтв (пластичних, динамічних, видовищних), що відповідає сучасним вимогам. Фактично — це не вузькопрофільний, а самодостатній фахівець-проектант сучасного візуального середовища.

В навчальних курсах поєднано базову підготовку класичної мистецької освіти з актуальними методами викладання, опануванням цифрових технологій, сучасними поглядами на мистецтво, практичною підготовкою та технічної грамотністю.

         Синергія в знаннях та комплексний підхід у реалізації практичної дизайнерської та образотворчої діяльності дозволяє підготувати фахівців нової формації, здатних:

  • відчувати дійсність та втілювати ідеї як художники
  • критично мислити та управляти креативним процесом як дизайнери
  • володіти сучасним цифровим інструментарієм та традиційними техніками створення арт-продуктів
  • презентувати себе на сучасному професійному ринку
  • орієнтуватися на потреби людини   

Кафедра має потужну лабораторну базу: лабораторії 3D моделювання, інформаційного моделювання (BIM), інформатики та комп'ютерної техніки, світлового дизайну, теле-відео комунікацій, мультимедійного дизайну та анімації, комплекс архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE».

ХТО НАВЧАЄ?

Твоїми наставниками на 4 роки стануть професіонали, які поєднують наукову, педагогічну та практичну творчу і фахову діяльність, а також запрошені провідні фахівці у різних галузях сучасного мистецтва та дизайну, які мають міжнародне визнання.

Очолює кафедру доктор мистецтвознавства, професор Оленіна Олена Юріївна. На кафедрі працюють 25 викладачів, в тому числі: доктор мистецтвознавства і професор – 1, доцент, заслужений діяч мистецтв і професор – 1, кандидатів архітектури і доцентів – 2, кандидатів мистецтвознавства і доцентів – 5, кандидат наук із соціальних комунікацій – 1, кандидат педагогічних наук – 1, доцентів – 3, старших викладачів – 3, викладач – 1, асистентів – 7.

ЩО ТОБІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Здати ЗНО (українська мова та література, історія України) та творчий конкурс.

За необхідністю пройти навчання на підготовчих курсах: 707-33-20.

Прийти з документами за адресою: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, у Приймальну комісію: 707-33-26,

Якщо виникли питання, написати нам https://www.facebook.com/kafedraomd

Пам`ятай!

На тебе чекає кафедра образотворчого мистецтва та дизайну – місце, де народжується

актуальний дизайн та мистецтво майбутнього!